Neden WordPress ?

WORDPRESS PROJELERİ

WordPress’in tüm yönlerini haritalandırıyoruz. 12 yıldan fazla bir süredir WordPress web sitelerini kendi WordPress temalarımız, özel WordPress barındırma konusunda WordPress eklentileri ile geliştiriyor ve sürdürüyoruz.

Tüm web sitelerinin % 25’inden fazlası zaten WordPress kullanıyor.Sayısız tema yalnızca gerekli temel işlevleri veya gereksiz işlevleri içerir.

Bireysel web tasarımlarına sahip kendi WordPress web projeleriniz.

Yapı ve tasarım açısından benzerdir. Bir WordPress ajansı olarak, WordPress web sitenizi bireysel olarak tasarlamanıza yardımcı olabiliriz. Bireysel temalar, eklentiler ve bireysel WordPress programlaması ile web sitenizi istek ve fikirlerinize göre oluşturuyoruz.

İstenilen işlevleri ve gereksinimleri siz belirlersiniz biz ise bunları uygularız. Sonuç olarak, web siteniz kalabalıktan sıyrılacak ve ona benzersiz bir kişilik kazandıracaktır.

Tema geliştirme ve uygulama

Hazır WordPress temalarından kaynaklanan kısıtlamalar bizim WordPress projelerimizde yoktur.
Web sitenizi isteklerinize göre tasarlıyor ve mevcut WordPress temanızı uyarlıyoruz. Veya kendi WordPress temanızı oluşturuyoruz. Yalnızca işlevsellik ve performansa değil, aynı zamanda yönetici alanında kullanıcı dostu olmaya ve ön uç alanında sezgisel tasarıma da odaklanıyoruz.

WordPress eklenti geliştirme

Belirli bir işlevsellik arıyorsunuz ve uygun bir eklenti bulamıyorsunuz. Tam bu noktada size tam destek ile yardımcı olabiliriz. İstekleriniz kalite şartlarımız haline gelir.

Gereksinimlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre bireysel bir eklenti oluştururken, her zaman işlevselliğe ve kullanım kolaylığına büyük önem veriyoruz. Eklentinin kolay yapılandırılması ve hızlı anlaşılması, eklentilerimizin önemli bir kalite özelliğidir.

“En iyi WordPress”

WordPress’te yolumuzu biliyoruz! Yıllara dayanan tecrübemizle WordPress standartlarına göre WordPress web siteleri geliştiriyor ve tasarlıyoruz .

WordPress ve eklentilerinin her zaman güncel tutulması gerektiğinden, WordPress standardına göre geliştirme, WordPress dünyasında son derece önemlidir. Bu nedenle, tüm web sitelerimiz güncellenebilir, güvenli, GDPR uyumludur ve güzel temalara sahiptir.

Çevresindeki hizmetler

Bir WordPress ajansı ve cengizasikoglu.com.tr ajansı olarak WordPress projeniz için birçok farklı hizmet sunuyoruz.

Web tasarımı

Tasarım isteklerinize ve fikirlerinize göre kendi WordPress temanızı geliştiriyoruz.

Geliştirme

WordPress’te yolumuzu mükemmel bir şekilde biliyoruz! WordPress standartlarına göre eklenti sahibi olabilirsiniz. WordPress güncellemelerinde sorun yok!

Barındırma

WordPress web sitenizin yüklenme süresi Google için son derece önemlidir. Bu yüzden, özel yönetimli WordPress hosting hizmetimize güvenin!

SEO

WordPress SEO önlemlerimizin yardımıyla WordPress web sitenize yeni trafik getirin.

Hizmet

WordPress web sitenizi çalışır durumda tutuyoruz. Güvenlik güncellemeleri, en son eklentiler, form ve işlevdeki iyileştirmelerle web siteniz en iyi yamaçlarda olacak.

Input your search keywords and press "Enter".
HEMEN ARA