Kurumsal Kimlik Tasarımlarınız

KURUMSAL KİMLİK TASARIMLARINIZ

Kurumsal Kimlik Tasarımları, kimliğinizin grafik tasarımı, işinize dikkatli ve profesyonel bir imaj kazandırmanın ilk adımıdır. Müşterilerinizin güvenini pekiştirin ve onlarla ilgilenin.

Profesyonel ve çekici bir tasarım yapmak için, basılı verilerinizle basit bir sayfada bir mektup göndermenin veya bir fatura düzenlemenin aynı şey olmadığını kabul edeceksiniz.

İtibarınızı Artırmak için Kurumsal Kimlik Tasarımı İmajınız Şirketinizin Değerlerini ve Felsefesini Aktarmıyor mu?

Markanızın yanlış imajını vermek müşterilerinizde güvensizliğe neden olabilir ve işinizde her hareket önemlidir.

Siz ve müşteriniz arasındaki her iletişim eyleminin, ilişkinizi güçlendirmek için başka bir fırsat olduğunu unutmayın. Bu nedenle grafik görüntü ve kurumsal kimlik tasarımı üzerinde çalışmak, gerçekte kim olduğunuzu yansıtmanıza yardımcı olacaktır.

Ayrıca kurumsal kimlikteki grafik tasarım, logo tasarımı, kartvizit, kişiye özel kırtasiye, teşekkür kartları ve markanızı pazarlayacak tüm malzemeler sayesinde itibarınızı artırabilir ve kullanıcıların sizi hızlı bir şekilde ilişkilendirmesini sağlayabilirsiniz.

Günümüzde mobil, sosyal ağlar ve e-posta olmadan yapamayacak olsak da, kurumsal kimlik tasarımı alanı hala antetli kağıt, zarf veya kartvizit gibi basılı makalelerimize bir dokunuş vermek için gizli ve kişiseldir.

Kartvizitler ve Kırtasiye Ürünleri için Kurumsal İmaj Tasarımı Dijital Çağda Basılı Tasarımların Yönü Nedir?

Kurumsal Kimlik Tasarımları, Bu markalama unsurlarının her birinin arkasında, çok çeşitli potansiyel müşterilerin dikkatini çekmeyi amaçlayan dokunuşu gizler. Bir diğer önemli unsur ise bir şirketin kurumsal kimlik el kitabıdır; görsel kimliğin tasarımının farklı desteklerde nasıl uygulanacağının açıklandığı bir belgedir. Bu anlamda, farklılaşmanın dokulardan, tamamlayıcı renklerden veya diğer yeni baskı yöntemlerinden nasıl aşikar olduğunu görüyoruz.

Kurumsal kimliğiniz için ne yapabiliriz?

Kurumsal Kimlik Tasarımları, Basit ve akıllıca hazırlanmış kurumsal imaj ve görsel kimlik çözümleri sunuyoruz. Ve en önemlisi, bütçeniz ne olursa olsun benzersiz ve orijinal bir deneyim yaratmak için kişiselleştirilmiş bir sonuç sunuyoruz

Neden cengizasikoglu?

Markanızın felsefesine uygun bir kurumsal kimlik elde etmek, logo ve kurumsal imajın yaratıcı tasarımından sorumlu profesyonellerin çalışmaları sayesinde mümkündür.

Bizi tercih etmenin faydaları:

Aciliyet

Müşterimizle iletişim her zaman akıcı ve hızlıdır, ayrıca en zorlu olanlarda bile teslimat süreleri konusunda titiz davranıyoruz.

Kişiselleştirme

İtibar gelişimini garanti eden kurumsal kimlik tasarımı sayesinde ihtiyaçlarınızı analiz ediyor ve size özel çözümler sunuyoruz.

Esneklik

Küresel pazardaki 15 yıllık deneyimimiz, herhangi bir alandan veya milletten müşteriye uyum sağlamamıza izin verdi.

Memnuniyet

Güncel olduğumuz için ne giyip neyin giyilmeyeceğini biliyoruz, ancak bir şey tarzınıza uymuyorsa, istenen sonucu bulana kadar sağduyulu davranıyoruz.

Hizmetlerimiz Farklı Profiller İçin Mükemmel Çözümdür

GİRİŞİMCİLER VE PROFESYONELLER

Gittikçe daha rekabetçi olan sektörlerde kendilerini referans noktası olarak konumlandırmak için daha profesyonel bir imaj vermek isteyenler.

TASARIMCILAR VE GELİŞTİRİCİLER

Müşterilerine tek bir profesyonel ile her şeye sahip olabileceklerini göstermek için mümkün olan tüm hizmetleri sunmak isteyenler.

Input your search keywords and press "Enter".
HEMEN ARA